Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007   Sat Dec 06, 2008 2:52 pm

Nese jeni duke kerkuar nje program kontabiliteti
te kompletuar por te thjeshte ne perdorim, Bilanc 2007 eshte programi
kompjuterik i duhur per ju. Ky program perfshin te gjitha
funksionalitetet baze si: kontabiliteti, menaxhimi i inventarit, shitje
- blerjeve, veprimet cash ne disa arka dhe disa banka, veprimet ne disa
monedha, ndjekjen e situacioneve te klienteve dhe furnitoreve si edhe
nje game te gjere raportesh dhe mjetesh per analizimin e mbarevajtjes
se biznesit tuaj.

Nese jeni financier dhe kerkoni te mbani
informacion ne lidhje me disa ndermarrje te ndryshme Bilanc 2007
Standard ju sherben me nje cilesi te larte dhe mundesi te avancuara te
perpunimit te informacionit

Shkarko:

http://www.bilanc.com/download.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Program shqiptar kontabel & financiar Bilanc 2007
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik ” shqiptar!”
» Ilia S. Karanxha: Dy shqiptarë në fillimet e editorisë veneciane
» Murat Gecaj: Prof. Zihni Sako - ''xhaxhai'' i mirë i folklorit shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Chat Programe :: Programet-
Kërce tek: