Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Samsung Soul i artë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Samsung Soul i artë   Sat Dec 06, 2008 5:27 pm

Në Samsung kanë ardhur në përfundim se modeli i
tyre Soul është mjaft prestigjioz sa që mund të
shitet edhe si celular ultra luksoz, prandaj kanë vendosur të
paraqesin variantin e artë dhe ngjyrë të zezë.
Ajo çfarë është e mirë tek kjo pajisje
është fakti se Soul origjinal (apo U900, si ta keni qejfin)
është bukur i fuqishëm: në të gjendet kamera
me rezolucion prej pesë megapikselash, lidhje HSDPA, navigim me
ekran OLED dhe gjëra të ngjashme. Prandaj edhe ky version
luksoz do të jetë dukshëm më i fuqishëm e
celularëve ultra luksoz të cilët zakonisht kanë
funksione të mjera.

Sa i përket dizajnit të artë me ngjyrë të
zezë (origjinali është i argjendtë, derisa pajisja
ka mundur të gjendet në disa ngjyra), kjo është
veçmë çështje shije. Pajisja do të gjendet
në disa tregje, derisa do të kushtojë afro 40
dollarë më shumë sesa modeli standard. Dorën
në zemër nuk është ndonjë çmim i madh
nëse dëshironi të keni një celular luksoz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Samsung Soul i artë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Teknologji-
Kërce tek: