Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube   Sat Dec 06, 2008 5:36 pm

Ministria amerikane e mbrojtjes në muajin maj të vitit 2007
ushtarëve dhe oficerëve të saj ua kishte ndaluar qasjen
në video shërbimin online YouTube, e tani ofron një
shërbim të ngjashëm të dedikuar pikërisht
atyre.
Përfaqësuesit e ushtrisë amerikane kanë realizuar
bashkëpunimin me kompaninë Delve Networks, i cili ka
rezultuar me paraqitjen e faqes së internetit TroopTube, një
shërbim online për video i cili ushtarëve në
terren, familjeve të tyre dhe miqve si dhe të punësuarve
të ushtrisë u mundëson shkëmbim dhe shfletim
të thjeshtë të materialeve video.

Në TroopTube mund të regjistrohen të gjithë
pjesëtarët e cilësdo njësie të ushtrisë
amerikane, anëtarët e familjeve të tyre dhe të
punësuarit civil të Ministrisë amerikane të
mbrojtjes, mirëpo secilin video-material të publikuar e
kontrollon Pentagoni, në mënyrë që të mos vjen
deri tek rrjedhja e informatave ushtarake apo ndonjë shkelje
të drejtave autoriale.

www.trooptube.tv;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I dënuari me vdekje mbron përsekutorin
» Komenti i Adem Berishes në Youtube te kënga për Diellzen dhe Ninelin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Teknologji-
Kërce tek: