Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Maradona viziton Unitedin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Maradona viziton Unitedin   Sat Dec 06, 2008 5:41 pm

Sir Alex Ferguson dhe lojtarët e Manchester United kanë
qenë shumë të gëzuar që patën
mundësinë të takoheshin me njërin nga lojtarët
më të mirë në historinë e futbollit, Diego
Maradona.Djajtë e Kuq mbajtën një seancë
stërvitore në përcjellje të sapo zgjedhurit trajner
i Argjentinës, i cili kishte udhëtuar në
Mançester për ta vërejtur nga afër yllin
argjentinas, Carlso Tevez.

“Të jem i sinqertë, të gjithi ishim si
nxënës përpara tij. Ai na shikonte në trajnim, dhe
mendoj se po të vinte çdo ditë, të gjithë do
t’i ngrenë shumë standardet futbollistike”.

“Të gjithë mundoheshin t’i lënë
përshtypjes. Të gjithë dëshironin të
fotografoheshin me të. Ishte një ndjenjë shumë e
bukur vetëm të përshëndetesh me të”, ka
thënë mbrojtësi i Manchës, Rio Ferdinand.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Maradona viziton Unitedin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: