Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Cesar fitore kundër Udineses

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Cesar fitore kundër Udineses   Sat Dec 06, 2008 5:42 pm

Portieri i Interit Julio Cesar ka kërkuar nga
bashkëlojtarët e tij që të shënojë fitore
kundër Udineses me qëllim që të tregojnë se
zikaltrit nuk po e humbin hapin pas atij barazimi të turpshëm
kundër Anorthosis në Ligën e
Kampionëve.“Duhet të tregojmë lojëra të
mira sikurse ajo kundër Romës. Duhet ta fitojmë ndeshjen
kundër Udineses dhe të mos lëmë hapësira
që njerëzit të bëjnë krahasime”.

“Udinese ka lojtarë të shpejtë dhe po kalojnë
një formë shumë të mirë. Di Natale
është lojtar i rëndësishëm i cili në
çdo moment mund të na dënojë. Prandaj duhet
të kemi kujdes në të gjitha repartet”,
është shprehur Cezar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cesar fitore kundër Udineses
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: