Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin   Sat Dec 06, 2008 5:43 pm

Superylli brazilian i Milanit, Ronaldinho, iu ka premtuar tifozëve
kuqezi se ai do të kthehet në formën e tij më
të mirë dhe do të fitojë gjithçka me Milanin
ashtu siç kishte bërë edhe me Barcelonën në
kohën kur ishte lojtari më i mirë në botë.

“Dëshiroj të fitoj me Milanin gjithçka që
kam fituar me Barcën dhe mendoj se në vitet e ardhshme edhe
me Milanin do t’i arrijë sukseset kulminante të cilat i
kam arritur me Barcelonën”.

“Këtu ndihem shumë mirë, ndihem sikur në
shtëpi. Të gjithë më trajtojnë në
mënyrën më të mirë dhe ndjehem i
respektuar”.

“Ardhja te Milani ishte vendimi i drejtë që mora, pasi
që po luaj për skuadrën më të fortë
në botë”, ka thënë Dinho për “La
Gazzetta Dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho: Do të fitoj gjithçka me Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: