Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Benzema: Vitin e ardhshёm nё Barcelona ose Madrid

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Benzema: Vitin e ardhshёm nё Barcelona ose Madrid   Sat Dec 06, 2008 5:44 pm

Sulmuesi i Lyonit, Karim Benzema, ka zbuluar se planifikon qё sezonin e
ardhshёm tё zhvendoset nё Spanjё, por ende nuk e din se nё cilin ekip.

“E ardhmja ime? Do tё dёshiroja tё luaj nё Spanjё. Vitin e
ardhshёm dua tё luaj nё Barcelona ose Real Madrid”, ka thёnё
Benzema.

“Disa njerёz thonё se nuk mund tё luaj nё nivelin mё tё lartё.
Kjo ёshtё qesharake. Unё kam ende shumё tё mёsoj dhe tё pёrparoj. Kam
vetёm 20 vjet dhe punoj pa ndalё me qёllim qё tё pёrmirёsohem
vazhdimisht”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benzema: Vitin e ardhshёm nё Barcelona ose Madrid
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: