Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Shitja e Tiagos vendimtare pёr angazhimin e Diegos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Shitja e Tiagos vendimtare pёr angazhimin e Diegos   Sat Dec 06, 2008 5:53 pm

Mediat italiane pёrcjellin lajmin se Juventusi do tё pёrpiqet ta
angazhojё Diegon qё nё muajin janar, por vetёm nёse arrijnё ta shesё
Tiagon.

Zonja e Vjetёr njё kohё tё gjatё ёshtё duke pёrcjellё brazilianin dhe kёtё vetё u lidh fuqishёm me transferimin e tij.

Tuttosport shkruan se tashmё ёshtё vёnё kontakti nё mes tё drejtuesve
tё Juventusit dhe atyre tё Diegos, dhe klubi italian do tё tentojё ta
angazhojё atё qё nё janar.

Sipas mediave italiane Werder kёrkon sё paku 30 milionё euro pёr
shёrbimet e ish-lojtarit tё Portos dhe Santos, njё shumё paksa e lartё
pёr Juventusin, dhe se shitja e Tiagos do tё jetё çelёsi i kёsaj
blerjeje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shitja e Tiagos vendimtare pёr angazhimin e Diegos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: