Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Mikel afёr marrёeshjes sё re me Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Mikel afёr marrёeshjes sё re me Chelsean   Sat Dec 06, 2008 5:54 pm

Mesfushori i Chelseat, John Obi Mikel, ёshtё afёr nёnshkrimit tё njё kontrate tё re pesёvjeçare me klubin anglez.

“Negociatat nё mes dy palёve tashmё zhvillohen pёr dy javё dhe
kanё mbetur edhe disa detaje tё vogla. Lojtari ёshtё i lumtur nё klub
dhe klubi dёshiron ai tё nёnshkruajё marrёveshje tё re
afatgjate”, ka thёnё agjeni i lojtarit.

“Nuk ka kurrfarё problemi dhe dyja palёt janё nё rrugё tё duhur.
Pёr disa ditё gjithçka do tё pёrfundoi. Lojtari gjendet nё
klubin e duhur, atje ku tifozёt e vlerёsojnё shumё dhe ai ndjehet si nё
shtёpi”, ka vazhduar mё tej agjenti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mikel afёr marrёeshjes sё re me Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: