Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Aguirre: Aguero nuk do tё largohet nga Atletico

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Aguirre: Aguero nuk do tё largohet nga Atletico   Sat Dec 06, 2008 5:54 pm

Trajneri i Atletico Madridit, Javier Aguirre, thotё se Sergio Aguero
nuk do tё largohet nga klubi, pavarёsisht shumёs sё parave tё cilёn do
ta dorёzojnё ekipet e interesuara.

Sipas mediave angleze, blutё janё tё interesuar pёr talentin
argjentinas dhe janё tё gatshёm madje qё nё janar ta thyejnё rekordin e
transferimit nё Premierligё.

Pёr argjentinasin interesim tashmё ka shprehur edhe Interi, ndёrsa sё
fundi pёrmendet edhe klubi tjetёr i Premierligёs, Manchester City.

“Mund t’ju jap njё porosi. E di se ai ёshtё shumё i lumtur
nё Atletico dhe ёshtё njё lojtar ende i ri. Pёr shkak tё kёtyre
rrethanave ai do tё mbetet me ne edhe shumё vite, pavarёsisht nga shuma
e parave tё cilёn do ta ofrojё ekipi i interesuar”, ka thёnё
Aguirre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aguirre: Aguero nuk do tё largohet nga Atletico
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: