Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Giggs: Mund tё shkruajmё histori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Giggs: Mund tё shkruajmё histori   Sat Dec 06, 2008 5:56 pm

Ryan Giggs ёshtё i bindur se Manchester United mund tё bёhet ekipi i parё qё do tё mbrojё titullin e Ligёs sё Kampionёve.

Real Madrid fitoi pesё herё radhazi Kupёn Evropiane nё fillimin e saj;
Interi fitoi dy tituj radhazi nё vitet 1964 dhe 1965; Ajaxi shёnoi
treshe tё titujve nё vitet 1970-ta; dhe Nottingham Forest, prej tё
gjitha klubeve angleze, e ka fituar atё dy herё radhazi.

Por, qё kur ka filluar periudha e Ligёs sё Kampionёve, nё vitet e
hershme 1990-ta, asnjё ekip nuk e ka fituar dy herё radhazi atё.

“Asnjё ekip nuk e ka mbrojtur titullin e Ligёs sё Kampionёve, por
kjo ёshtё sfida jonё. Kemi nevojё pёr ta shfrytёzuar pёrvojёn qё kishim
vitin e kaluar, ta ruajmё dёshirёn dhe urinё qё e kishim dhe ta
shfrytёzojmё”, ka thёnё Giggs.

“Nuk do tё jetё lehtё, por ndjejmё se kemi njё shans tё madh”, ka shtuar ai.

Njё fitore nё gupin E ndaj Celticut, gjatё tё mёrkurёs, do t’i sigurojё Manchesterit njё vend nё rundin eliminator.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Giggs: Mund tё shkruajmё histori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: