Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Scolari: Mbrojtja e mirë, sulm i mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Scolari: Mbrojtja e mirë, sulm i mirë   Sat Dec 06, 2008 6:00 pm

Në pritje të ndeshjes së nesërme të Ligës
së Kampionëve përballë Romës, trajneri i
Chelseat, Luiz Felipe Scolari, ka pohuar se Nicolas Anelka do të
jetë startues.

“Anelka do të jetë që nga fillimi. Drogba nuk
është i gatshëm për të qenë startues. Ai
mund të luajë 20-25 minuta, aspak më shumë”,
ka thënë trajneri brazilian.

Chelsea deri tash nuk ka pranuar asnjë gol në Ligën e
Kampionëve dhe Scolari beson se kjo është edhe baza e
suksesit.

“Është shumë e rëndësishme të kemi
besim në mbrojtjen, pasi kemi shumë lojtarë të
mirë në sulm dhe në mesfushë, dhe janë
vetëm një ose dy ndeshje në të cilat nuk kemi
shënuar gol. Në Ligën e Kampionëve kemi dy fitore
dhe një barazim dhe besoj se kur kemi një mbrojtje të
mirë, kemi edhe një sulm të mirë”, ka shtuar
Scolari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Scolari: Mbrojtja e mirë, sulm i mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: