Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Tiago: Nëse vazhdon kështu do të kaloj te Benfica

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Tiago: Nëse vazhdon kështu do të kaloj te Benfica   Sat Dec 06, 2008 6:01 pm

Mesfushori i Juventusit Tiago Mendes ka kërcënuar se
nëse nuk luan rregullisht ai do të largohet në janar.

Tiago ka qenë transferi më i dështuar i Juventusit
vitete e fundit. Që nga momenti i kalimit te Zonja e Vjetër
në vitin 2007 ai nuk ka arritur të sigurojë vend në
formacionin e Ranierit për shkak të paraqitjeve të
dobëta të cilat i ka shfaqur.

Pas spekulimeve të shumta për një largim të
mundshëm në afatin kalimtar të verës, Tiago vendosi
të vazhdojë ta bart fanellën bardhezi, mirëpo
tashmë siç duket ka ardhur fundi.

“Unë nuk luaj. Në fakt unë luaj shumë pak,
dhe kjo është arsyeja që po mendoj të kthehem
në vendin tim. Nëse gjërat nuk ndryshojnë, unë
do të mundohem të gjej zgjidhje më të mirë
për mua”.

“Portugalia është vendi im dhe është
shumë e kuptueshme që do të kthehesha nëse më
jepet një mundësi e mirë. Disa skuadra kanë
shprehur interesim për shërbimet e mia, mirëpo nëse
kthehem në Portugali do të luaj vetëm për skuadrone
Benficas”, është shprehur Tiago.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tiago: Nëse vazhdon kështu do të kaloj te Benfica
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...
» Sa më shumë kohë që do të kalojë, aq më shumë do të rritet e lartësohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: