Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Instalimi i sXe Injected Anti Cheat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Instalimi i sXe Injected Anti Cheat   Sun Dec 07, 2008 12:38 pm

-Per ata qe nuk e din pse apo qka eshte sXe.
sXe eshte nje nder Anti Cheating
tools , ku deri tash nuk lejon asnje cheats per shkaqe qe
projekti sXe eshte
nen zhvillimin privat ,ku dmth qe nuk eshte Open Source dhe afer te pamundures
qe te dekryptohet .
-Arsyeja Pse ?
Arsyeja qe eshte instalu sXe, eshte
sepse ka pas shum ankesa prej lojtareve per cheatsera ( Hile ) , dhe per shkak
te ankesave Adminat e Cstrike GameServer e kan implementu sXe Injected.
Ktu e
keni sXe Installer:( Mundsia tjeter , mundeni me
kliku ne Download edhe e zgjedhni destinacionin ku doni me shkarku
sXeInjected)
**Note**: Duhet me pas Winrar te instalum per me ekstraktu
sXeInjected ( http://www.rarlab.com/rar/wrar38b2al.exe
) **

Pasi qe te shkarkoni sXeInjected, vazhdoni me proceduren si ne foto.


-Startimi
i sXe Injected-Klikoni 2
here ne sXe Injected, dhe hapet sXe Injected.

Mundeni tash me minimizu qe
mos me pengu ne loj. **Mos e boni Close ne asni mnyr ,perndryshe nuk ka efekt
**.
-Startimi i lojes Counter-Strike1.6-
-Startimi i Lojes-

Kliko 2
here ne ikonen Counter-Strike 1.6

Kliko te Find Server

Shko te
Favorite , edhe kliko Add Server
aty shenoni ip te lojes Counter-Strike hini
te KOSOVA SERVERS

-Tash mundeni me u kyq ne server -
**Per qdo
verejtje apo problem dergoni email ne albi_dion@hotmail.com

...................................................................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Instalimi i sXe Injected Anti Cheat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Chat Programe :: Counter-Strike & Cheats-
Kërce tek: