Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Sxe HacK (Aimbot , WH No Flashh etcccc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Sxe HacK (Aimbot , WH No Flashh etcccc   Sun Dec 07, 2008 12:45 pm

1. Bone copy dupa.dll, dhe dupa.cfg edhe cheto.ini i bojm paste ku gjindet
hl.exe ose ktu C:\Program Files\Valve
2. Hapne programin CARDAGOR edhe
klikoni "CARGAR CHEAT"
3. Hapne sXe-Injected v6.9,Pastaj Counter Strike 1.6
Non Steam
4. Pasi te hapni Counter Striken ju del nje dritare e vogel shtypni
OK.
5. The End

Link:
4shared.com/file/69037737/687c5cad/sXe_HacK_69.html?dirPwdVerified=b93741ca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sxe HacK (Aimbot , WH No Flashh etcccc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Chat Programe :: Counter-Strike & Cheats-
Kërce tek: