Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 sXe Cargador + aim shoot 6[1].9 -No Flash

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: sXe Cargador + aim shoot 6[1].9 -No Flash   Sun Dec 07, 2008 12:47 pm

Pershendetje se pari mune me lexu se qysh aktivizohet .. ky cheat

risi
me nje cheats sXe Hack 6.9

Kjo cheats i Ka kto Sene
:

-Headshot

-Nospread

-Wallhack

-Aimspot

-aim_bot

-wallhak-2

-No-fllash

-no-smoke-
etj.


Funkcionon 100 % dmth nuk eshte shum problem me punu me kete cheats

vetem
e download e extrakton edhe shkon keshtu

Shqip--

1- ehap qicin dhe
emer - sxe dll- e qon ne "C:\Program
Files\Counter-Strike\cstrike.exe"

1.Kopjo Core.dll, mandej kopjo edhe
Core.cfg edhe qoj tek "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike.exe" meniher aty
i qet

2-tana e kilon-sxe dll- open dhe qelet tana klikon PATCH

3-
ehap Cargador by rr

4- cargar cheat klikon

5- ehap sxe injected
6.9

6-hin ne Cs- te del ni mesazh me bo ok duhet..

7-edhe hin ne
loj cheatsin e ki ok -

--- keni edhe fotot ne cheats muni mi pa se
siaktivizohet-klm

funksionon 100%

sendspace.com f1c7nc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
sXe Cargador + aim shoot 6[1].9 -No Flash
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Chat Programe :: Counter-Strike & Cheats-
Kërce tek: