Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Mundësi të Mëdha Fotografimi të Celularit të ri të LG-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Mundësi të Mëdha Fotografimi të Celularit të ri të LG-së   Sun Dec 07, 2008 4:01 pm

Thashethemet e mëhershme të internetit janë
dëshmuar të janë të sakta - gjiganti jugkorean i
elektronikës shpenzuese ditë më parë ka paraqitur
celularin me shenjën KC780.
Modeli i ri rrëshqitës nga tabori i LG-së përmban
kamerë prej tetë megapikselësh, ekran LCD prej 2.4
inçësh, thjerrëz Schneider-Kreuznach e cila
është meritore për fotografi të qarta dhe të
kthjella, derisa celulari është në gjendje të njoh
dhe të fokusoj fytyrat e njerëzve të cilët i
fotografon.

KC780 gjithashtu ka stabilizues të fotografisë,
është i aftë të incizojë video-materiale
të kualitetit DVD, derisa me kamerën e integruar
është e mundur të udhëhiqet edhe me kompjuterin me
anë të lidhjes Bluetooth dhe me këtë
është mundësuar përdorimi i saj si kamerë uebi.

LG KC780 në treg do të paraqitet në muajin nëntor,
derisa çmimi ende nuk është bërë i njohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mundësi të Mëdha Fotografimi të Celularit të ri të LG-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Teknologji-
Kërce tek: