Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Shqiptari , Amerikani , Gjermani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
V!G!Numri i postimeve : 3
Registration date : 12/12/2008

MesazhTitulli: Shqiptari , Amerikani , Gjermani   Fri Dec 12, 2008 11:31 pm

Jan Kon Shqiptari , Amerikani , Gjermani Ne AiroPlan.

Dhe U Ardh Dreqi , Dhe Jan Lidh Me Ni Kusht , Nëse Dreqi Ja Qëllon I Myt Ata .

Amerikani E Gjun Prej AiroPlanit Një Unaz Në Lumë , Dhe Dreqi E Kap At Unaz Edhe E Myt Amerikanin.

Gjermani Po Ashtu E Gjun Një Zingjir Të Dorës , Dhe Dreqi E Kap Atë Zingjir Dhe E Mbyt Gjermanin

Shqiptarit I Vjen Radha Zdin Qka Të Bëj Dhe Ja Kërkon Një Sitë . Sitën E Qet Te Prapanica Dhe Pordh . E Vet Dreqin Prej Cilës Vrimë Dul Pordha ?

Dreqi Përgjigjët Dhe I Thot Prej Vrimës Së Sitës . Shqiptari I Thot Jo Se Qellove , Po Prej Vrimës Teme Dul .

Dhe Dreqin E Hudh Nga AiroPlani E Myt : HaHa santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shqiptari , Amerikani , Gjermani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjermani: Varroset vajza turke që u vra nga banda serbe
» Shqiptari që mbrojti Milosheviqin
» AGIM GASHI:ENVER SHQIPTARI - Enver Malokut
» Kapet në Tiranë "shqiptari "wanted" i FBI-së
» Asllan Dibrani: Qendra e Vetëvendosjes në Gjermani zgjerohet edhe me një nëndegë në Nürnberg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Barcoleta-
Kërce tek: