Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Më në fund lajm i mirë për Romën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Më në fund lajm i mirë për Romën   Mon Dec 01, 2008 12:25 pm

Skuadra e Romës ka marrë një shtytje të madhe pasi kapiteni Francesco Totti do të jetë në gjendje të luajë në njërën pjesë në ndeshjen kruciale të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat të martën mbrëma.

Me këtë lajm është kthyer sërish optimizmi në fushën stërvitore të Giallorosëve në Trigoria, duke pasur parasysh se loja e romakëve bazohet kryesisht te simboli i tyre.

Totti është stërvitur gjatë të hënës bashkë me lojtarët tjerë, dhe sipas “Il Corriere Dello Sport” ai do jetë i gatshëm të luajë në Stadio Olimpico kundër Chelseat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Më në fund lajm i mirë për Romën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Sport-
Kërce tek: