Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Horoskopi Javor .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Horoskopi Javor .   Mon Dec 01, 2008 12:31 pm

Dashi
Puna: Dëshironi ta përmirësoni pozitën tuaj në kolektiv – mund t’ia arrini qëllimit
Shëndeti: Gjendja në punë po ndikon edhe në disponimin dhe shëndetin tuaj
Dashuria: Përpiquni ta ruani lidhjen tuaj intime edhe në momentet problematike
Demi
Puna: Megjithëse nuk nxitoni, me kohë arrini t’i përmbyllni obligimet tuaja
Shëndeti: Shfrytëzojeni kohën e lirë për të shëtitur në natyrë
Dashuria: Është me rëndësi ta ruani gjakftohtësinë dhe të mos reagoni me vrull


Binjakët
Puna: Nuk është koha për gara në punë – por për një plan të detajizuar të biznesit
Shëndeti: Probleme me ftohje dhe dhembje të gjymtyrëve – pushoni më shumë
Dashuria: Do të përpiqeni të lëni përshtypje te gjinia e kundërt – suksese
Gaforrja
Puna: Gjatë kësaj jave mund të keni kontakte interesante biznesi – por jo edhe profit
Shëndeti: Do të jeni në formë – por kjo nuk ju jep të drejtë për jetë të shfrenuar
Dashuria: Mundësi e mirë për takime të reja – dhe çaste të këndshme intimiteti


Luani
Puna: Nuk preferoni bizneset afatshkurtra – kërkoni diçka për shtigjet afatgjate
Shëndeti: Për formë të mirë, është me rëndësi të ushqeheni me orar të rregullt
Dashuria: Jeni të interesuar për njoftime dhe romanca të reja në jetë - përpiquni
Virgjëresha
Puna: Disa gjëra nuk i keni të qarta – duhet të kërkoni shpjegime shtesë nga eprorët
Shëndeti: Gjendje relativisht e mirë – por lëvizni më shumë në ajër të pastër
Dashuria: Nuk keni arsye t’i fshihni ndjenjat tuaja ndaj një personi të caktuar


Peshorja
Puna: Mblidhni më shumë informata për projektin tuaj – duhet të jeni të përgatitur
Shëndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme, mos qëndroni në ambiente të mbyllura
Dashuria: Është koha të kënaqeni me partnerin – por jo edhe për shfrenim total
Akrepi
Puna: Mund t’ju ofrohet një detyrë e re, mos e pranoni pa i studiuar detajet e ofertës
Shëndeti: Ndjenja e lodhjes mund të ndikojë në disponimin tuaj
Dashuria: Dikush po interesohet për ju – mos u tregoni si gjithnjë, indiferent pa nevojë


Shigjetari
Puna: Duhet të jeni më të përkushtuar në punë dhe t’u përmbaheni premtimeve
Shëndeti: Pa probleme të theksuara – konsumoni lëngje dhe pemë më shumë
Dashuria: Nganjëherë nuk po mund të përcillni dinamikën e jetës me partnerin
Bricjapi
Puna: Jeni të stërngarkuar, mirëpo ngadalë po e pushtoni kolektivin tuaj të punës
Shëndeti: Gjendje relativisht stabile – mirëpo shfrytëzojeni kohën e lirë për pushim
Dashuria: Dëshironi që bashkë me partnerin t’i bëni disa plane për të ardhmen


Ujori
Puna: Keni probleme me kontrollin ndaj buxhetit që posedoni – bëjeni një plan
Shëndeti: Disponimi juaj do të ndryshojë gjatë gjithë javës – pushoni më shumë
Dashuria: Do ta kërkoni mirëkuptimin e partnerit – por nuk duhet të paragjykoni
Peshqit
Puna: E dini se meritoni më shumë – mirëpo nuk është koha për insistime
Shëndeti: Mos e ndryshoni shumë ritmin e jetës – mund t’ju dëmtojë
Dashuria: Pas mosmarrëveshjeve – e keni rastin për përmirësimin e raporteve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Horoskopi Javor .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Debat te Lir :: Horoskopi-
Kërce tek: