Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 ndarja nga shoqja e bankes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
anida zi
VizitorMesazhTitulli: ndarja nga shoqja e bankes   Tue Jan 20, 2009 5:56 pm

Qe nga fillimi i botes dhe krijimi i njerzimit bota ka pesuar nje ndrishim teper te madh ku ne si popull qe jetojm ne shekullin 21 kemi aritur pikat maksimale te jeteses.Por perseri kemi ca ngecje nga traditat tona dhe parardhesit tan tek te cilet asnjeher nuk eshte ber e mundur qe edhe vajzat ti shprehin mendimet dhe ndjenjat e tire.por si rast me konkret kam rastin me shoqen time!!!

Ishte nje dit vjeshte ku koha ishte e ftohte dhe binte shi,era murmuriste nga pyet e dendura qe gjinden reth shtepis sime,une si nje vajs me zemer te brengosur rija pran dritares sime ,me pen ne dor dhe me lot neper faqe.
Rija e kujtoja momentet me te lumtura qe i kluam se bashku me shoqen time ne shkoll nga e cila tashme priteshte te krijoj nje familje!!!ishte vajz e ritur e sjellshme e dalluar ne shoqeri nga dituria dhe bukurij e saj,te gjithe kishin zili.Por nje dit rastesisht takohet ne rug me nje djal i cili kishte teper pasuri mirpo nuk kishte familje te mir dhe tek ai mungonte karakteri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ndarja nga shoqja e bankes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Tema Arktive :: Poezi Dashurie-
Kërce tek: