Kosova-Forum
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» fish oil with high dha
Wed Aug 03, 2011 6:53 pm nga Vizitor

» Pre Employment Drug Tests
Wed Aug 03, 2011 6:30 pm nga Vizitor

» Medicine Useful On Animals
Wed Aug 03, 2011 1:50 pm nga Vizitor

» картинка высокая прическа в виде гребня
Wed Aug 03, 2011 10:29 am nga Vizitor

» How can I insert right to left multilevel numbering in word 2010?
Wed Aug 03, 2011 2:10 am nga Vizitor

» tramadol withdrawl
Tue Aug 02, 2011 7:48 pm nga Vizitor

» Voice editors/mixers for real-time chat?
Tue Aug 02, 2011 4:56 am nga Vizitor

» dr sears fish oil
Tue Aug 02, 2011 2:05 am nga Vizitor

» Eliminating Diabetes Without Drugs
Tue Aug 02, 2011 2:01 am nga Vizitor

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share | 
 

 Free SMS Falas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 268
Age : 22
Location : No
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Free SMS Falas   Sat Dec 06, 2008 12:37 pm

Qe edhe ni faqe per me dergu SMS falas

http://gsms.se/61721

Pasi të hapet faqja, prisni derisa të shfaqet një kuti
me ngjyrë portokalli ku duhet ta shkruani emailin tuaj dhe të
shtypni butonin për regjistrim.
Pasi ta keni bërë këtë ju vie një email për verifikim dhe informacionet e kontos tuaj.

Mund të fitoni SMS shtesë duke i rekomanduar
shoqërisë suaj këtë faqe, përmes kodit tuaj
për verifikim.
Për çdo rekomandim tuajin do të fitoni 3 SMS falas.

Tung Tung.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Free SMS Falas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pr-forum :: Informohu :: SMS Falas-
Kërce tek: